Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Sportowa Małopolska
25 września wznowienie szkoleń Mobilnego AMO2018-09-18 07:11:00

Trenerzy Mobilnej Akademii Młodych Orłów - Krystian Pać i Dariusz Marzec informują, iż szkolenia nr 3 Mobilnego AMO w województwie małopolskim zostaną wznowione 25 września w Libiążu. 


W każdym powiecie szkolenia rozpoczynać się będą o godz. 15:30 częścią teoretyczną „Intensywność treningowa” w sali konferencyjnej, wykładowej bądź lekcyjnej. Na godz. 16:30 zaplanowano natomiast pierwszą część praktyczną i pokazowy trening z udziałem zawodników z kategorii wiekowej U11 oraz U13.

O godz. 17:30 rozpocznie się ostatnia część szkolenia, czyli gra selekcyjna.


Praktyczna część szkolenia -„Przenoszenie ciężary gry w wolne strefy boiska” jest przeprowadzana na pełnowymiarowym boisku o nawierzchni naturalnej bądź sztucznej oraz na boisku typu orlik.


Uczestnicy (trenerzy, nauczyciele wychowania fizycznego oraz pasjonaci piłki nożnej) wszystkich szkoleń otrzymają od PZPN darmowe książki. Pozycje te będą skierowane zarówno do trenerów piłki nożnej jak również nauczycieli wychowania fizycznego. 

Mobilne AMO to kolejny ogólnopolski projekt Polskiego Związku Piłki Nożnej, którego celem jest docierania do wszystkich regionów, w których trenerzy potrzebują wsparcia, a zdolni zawodnicy mądrego pokierowania ich rozwojem piłkarskim. Widzimy w tym ogromny potencjał, mogący przyczynić się do rozwoju polskiej piłki młodzieżowej i w połączeniu z pozostałymi projektami PZPN przełożyć się w przyszłości na sukcesy seniorów w rywalizacji klubowej oraz w reprezentacji Polski. Zajęcia są skierowane do najlepszych zawodników (chłopców i dziewczynek) w kategoriach: orlik (10-11 lat) i młodzik (12-13 lat). 


HARMONOGRAM WSZYSTKICH SZKOLEŃ DO KOŃCA PAŹDZIERNIKA 2018 DOSTĘPNY JEST POD LINKIEM: https://www.laczynaspilka.pl/akademia-mlodych-orlow,mobilne-amo-malopolskie,32304091.html#amo_plan_zajec


amo_m.


amo_wrz.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty