Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Sportowa Małopolska
Brazylijczycy na testach w Cracovii2018-06-15 21:19:00

Trzech Brazylijczyków przebywa na testach w Cracovii. Zostali oni zauważeni przez Michała Probierza podczas jego marcowego pobytu w Kraju Kawy.


W trakcie swojego wyjazdu do Brazylii trener Michał Probierz miał okazję odwiedzić bazy treningowe m.in. takich klubów jak America Mineiro, Atletico Mineiro oraz Cruzeiro, a także przyjrzeć się z bliska młodzieży trenującej w brazylijskich akademiach.


- Przez 9 dni, które spędziłem w Brazylii, miałem okazję zobaczyć ponad 300 zawodników w meczach zorganizowanych specjalnie dla nas. Wyselekcjonowaliśmy grupę piłkarzy, którą chcielibyśmy sprawdzić. Na pewno niektórzy z nich przyjadą do nas na testy i wtedy będziemy mieli okazję bliżej się im przyjrzeć - mówił w marcu trener Michał Probierz.


Dzisiaj poznaliśmy nazwiska trzech zawodników wybranych przez szkoleniowca Pasów i zaproszonych na testy do Cracovii. Są to lewy pomocnik Vinicius Ferreira (rocznik 1999), środkowy pomocnik Matheus Santos (2000) oraz napastnik Douglas Nogueira (1997). Przez najbliższy czas wymienieni piłkarze będą obserwowani przez sztab szkoleniowy pierwszej drużyny.


cracovia.pl
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty