Strona główna > Siatkówka > I liga mężczyzn
Siatkarze Wandy wreszcie mają wyjazdowe zwycięstwo, poszli w górę
03.12.2011 22:08 -

Siatkarze Krakowskiej Akademii Wandy Instal odnieśli pierwsze wyjazdowe zwycięstw w I lidze. W pięciu setach pokonali Cuprum Lubin, rywala, z którym w Krakowie rywalizowali w turnieju mistrzów II ligi o awans.

więcej »
II liga siatkarzy: W Bochni było już 2-0, skończyło się 2-3
27.11.2011 20:52 -

Porażki Wawelu AGH Kraków i Contimaxu Bochnia w 10. kolejce II siatkarzy. Bochnianie prowadzili 2-0 z Błękitnymi Ropczyce, by jednak w przegrać w tie-breaku.To była pierwsza kolejka rundy rewanżowej

więcej »
Dobre emocje wróciły na Suche Stawy, mniej nerwów w siatkarskiej Wandzie (foto)
26.11.2011 23:06 -

Niecierpliwie wyczekiwane zwycięstwo odnieśli siatkarze Krakowskiej Akademii Wandy Instal w I lidze. Po pokonaniu w sobotni wieczór wicelidera tabeli - Pekpolu Ostrołęka - tak się cieszyli, że aż odtańczyli taniec zwycięzców na Suchych Stawach. Wygrana wisiała na włosku, dlatego dobre emocje wybuchły w Nowej Hucie z taką siłą.

więcej »
Siatkarze Wandy raz na wozie, raz pod wozem
19.11.2011 23:17 -

Raz na wozie, raz pod wozem - taki los siatkarzy Krakowskiej Akademii Wandy Instal w I lidze. Podopieczni Grzegorza Silczuka przegrali 0-3 wyjazdowy mecz z Energetykiem Jaworzno.

więcej »
Zwycięski horror na Suchych Stawach (FOTO)
12.11.2011 20:35 -

Siatkarze Krakowskiej Akademii Wandy Instal pokonali wyżej notowany Ślepsk Suwałki 3-2 w meczu 7. kolejki I ligi. Mieli szansę nawet na trzypunktową zdobycz, prowadzili już 2-0 w setach, ale ostatecznie dopiero po zaciętej końcówce tie-breaka sięgnęli po jakże ważną dla beniaminka wygraną.

więcej »
Sobota na Suchych Stawach: Siatkarze Wandy liczą na pomoc kibiców
12.11.2011 11:53 -

Siatkarze Krakowskiej Akademii Wandy Instal Kraków podejmują dziś o godz. 18 w hali na Suchych Stawach Ślepsk Suwałki. To dobra okazja dla podopiecznych Grzegorza Silczuka na poprawienie skromnego dorobku w I lidze, chociaż faworytem są goście.

więcej »
I liga siatkarzy: W pojedynku braci Sygułów górą ten z Będzina
05.11.2011 22:21 -

Siatkarze Krakowskiej Akademii Wandy Instal przegrali wyjazdowy mecz w Będzinie. Na przeciwko siebie stanęli bracia Sygułowie - Dariusz z MOS-u i Mariusz z Wandy. Górą był Dariusz, Wanda fatalnie grała w dwóch pierwszych setach, za późno zerwała się do walki.

więcej »
Zacięty mecz i ważne zwycięstwo siatkarzy Wandy
30.10.2011 00:03 -

Krakowska Akademia Wanda Instal Kraków w 5. kolejce pokonała po pięciosetowym pojedynku GTPS Gorzów Wielkopolski i przesunęła się z ostatniego na przedostatnie miejsce w tabeli I ligi mężczyzn.

więcej »
Siatkarze KA Wandy wracają z Nysy w kiepskich nastrojach
22.10.2011 21:38 -

Siatkarze Krakowskiej Akademii Wandy Instal przegrali wyjazdowy mecz z AZS-em Stalą Nysa i ugrzęźli w dole tabeli. W trzech z czterech setów toczyli z faworytem wyrównany bój, ale ugrali tylko jedną  partię.

więcej »
Siatkarze Wandy mają pierwsze zwycięstwie w lidze, Armaturze Eliteskom nadal się nie wiedzie
15.10.2011 22:45 -

Siatkarze Krakowskiej Akademii Wanda Instal odnieśli pierwsze zwycięstwo w I lidze. We własnej hali pokonali KPS Jadar Siedlce 3-1 (21:25, 25:13, 25:23, 25:17). Nadal nie wiedzie się w I lidze I-ligowym siatkarkom Armatury Elitesek AZS UE Kraków. Przegrały trzeci mecz ligowy z rzędu.