Strona główna > Siatkówka > Ekstraklasa kobiet
Muszynianka blisko brązowego medalu MP2013-04-21 20:47:00

Siatkarki Banku BPS Muszynianki Fakro pokonały w drugim spotkaniu o brązowy medal Aluprof Bielsko-Biała 3-0.

Po pierwszym w miarę wyrównanym secie, drugi gładko wygrały gospodynie. W trzecim secie przyjezdne roztrwoniły wysoką przewagę i przegrały cały mecz. Tym samym mineralnym do trzeciego miejsca brakuje już tylko jednego wygranego spotkania. Teraz rywalizacja przenosi się do Bielska-Białej.

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna – BKS Aluprof Bielsko Biała 3-0 (25-23, 25-15, 25-20)
Bank BPS Muszynianka Fakro: Werblińska, Dziękiewicz,  Popovic, Gajgał - Anioł, Jagieło, Serena, Maj oraz Kasprzak, Kaczmar, Rousseaux.
BKS Aluprof Bielsko-Biała: Bergrova, Horka, Wołosz, Pelc, Sieczka, Cella, Sawicka oraz Wojtowicz,  Frąckowiak, Łyszkiewicz.
MVP: Aleksandra Jagieło.