Strona główna > Piłka ręczna > Ekstraklasa kobiet
Już prawie wygrały i przegrały, nie dziwne, że płakały
19.12.2009 21:43 -

Bardzo blisko wygranej były piłkarki SPR-u Olkusz. W samej końcówce spotkania z Ruchem Chorzów dały sobie jednak wydrzeć pewne wydawało się zwycięstwo. A przecież prowadziły już 17-11 i 20-17...

więcej »
Niezwykły gol bramkarki Olkusza nie pomógł
13.12.2009 09:48 -

Piłkarki ręczne SPR-u Olkusz przegrały w wyjazdowym meczu o niezwykłej wadze z innym beniaminkiem ekstraklasy KSS Kielce 25-29. To rywal, z którym olkuszanki toczą bezpośrednią walkę o utrzymanie. Nie pomogły im niezwykłe wyczynki bramkarki Doroty Krzymińskiej.

więcej »
Długa droga beniaminka na darmo
05.12.2009 22:21 -

Kompletnie nieudana była dla piłkarek ręcznych SPR-u Olkusz wyprawa nad morze. Vistal ŁĄczpol Gdynia niemal je zdublował w 11. kolejce ekstraklasy wygrywając 27-14 (14-8).

więcej »
Nie było niespodzianki, faworyt lepszy od beniaminka
14.11.2009 21:01 -

Nie było niespodzianki w spotkaniu SPR-u Olkusz z MKS Piotrcovią Piotrków Trybunalski. Brązowe medalistki mistrzostw Polski pewnie pokonały beniaminka, który jednak, zwłaszcza w pierwszej połowie, toczył wyrównaną walkę z faworytem.

więcej »
Demolka w Lubinie: rozbity dzielny beniaminek z Olkusza
04.11.2009 22:34 -

Wicemistrz Polski  Interferie Zagłębie Lubin dosłownie zdemolował beniaminka ekstraklasy piłkarek ręcznych SPR Olkusz 30-13 (12-6) w rozegranym awansem meczu 8. kolejki. Jeszcze do przerwy olkuszanki toczyły w miarę wyrównaną walkę, w drugiej połowie faworyt na całego się rozędził.

więcej »
Druga wygrana beniaminka z Olkusza
08.10.2009 08:22 -

W ekstraklasie piłkarek ręcznych rozegrana została w środę 5. kolejka. Warto odnotować drugie w tym sezonie zwycięstwo beniaminika z Olkusza. W lidze nastąpi teraz przerwa do 24 października, bowiem nadszedł czas na reprezentację.