Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > V liga (Rzeszów)

2-2 T. Dec 74

3-2 Mielniczek 90

DYNOVIA: Wandas - Mnich (81 Szczepański), Słaby, Chudzikiewicz, Gierula - Rebizak, Bednarz, Łamasz, Kaniuczak (70 Szczawiński) - Mielniczek, Paściak (46 Hadam).

CCC: Baran - T. Dec, Lasota, Dąbek, Latuszek - Walas (73 Rzeszótko), Styka, Lech (84 Wilczek), Żyła - A. Babka, Wróbel (75 Kotwica).

Ostatnia punktowa zdobycz ekipy z kilku spotkań w wykonaniu ekipy z Dąbrówek nie była dziełem przypadku, co goście potwierdzili na boisku w Dynowie. Mecz rozpoczął się po myśli Dynovii i wydawało się, że będzie to spacerek, zwłaszcza taki osąd mógł być właściwy przy stanie 2-0.

Tymczasem Żyła zdobył kontaktowego gola w 38 min, strzelając z pierwszej piłki w długi róg i na boisku powiało większymi emocjami. Kiedy po zmianie stron Tomasz Dec dobijał uderzenie Arkadiusza Babki i umieścił piłkę w siatce, wszystko mogło się już zdarzyć. Gospodarze zaczęli grać nieco nerwowo, zmarnowali dwie setki (nie trafiali Mielniczek oraz Bednarz), ale co się odwlecze... W ostatniej minucie pojedynku strzałem z 14 metrów po długim rogu komplet punktów miejscowym zapewnił Mielniczek, rehabilitując się za sytuację sprzed kilkunastu minut.