Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > V liga (Rzeszów)

Dynovia Dynów - Włókniarz Rakszawa 4-0 (2-0)

1-0 Rebizak 10
2-0 Mielniczek 42, karny
3-0 Mielniczek 55
4-0 Bak 80
Sędziował: Grzegorz Kisielewicz (Leżajsk). Żółte kartki: Gierula-Skop, Fus. Widzów 250.
DYNOVIA:
Wandas -  Mnich, Bąk, Chudzikiewicz, Gierula - Rebizak, Łamasz, Bednarz, Kaniuczak, Mielniczek (77 Karnas) - Paściak.
WŁÓKNIARZ: Skop - Waniowski, Kawa, Kulka, Cygan (78 Decowski) - Górka, Szeliga (46 Panek, 84 Wilczek)), Fus, Olszaniecki, Babiarz- Walkowicz.
Gospodarze zagrali z polotem i co najistotniejsze skutecznie. W 10 minucie Rebizak mając przed sobą tylko bramkarza gości nie zmarnował okazji. W 42 minucie Mielniczek został sfaulowany. Sam wymierzył sprawiedliwość, pewnie wykorzystując jedenastkę. Na 3-0 podwyższył ten sam gracz tym razem popisując się znakomitym trafieniem z 30 metrów w samo okienko. Wynik ustalił Bąk, popisując się celnym strzałem głową. Z kornera dośrodkowywał Kaniuczak.