Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > V liga (Rzeszów)

Wisłok Strzyżów - Dynovia Dynów 1-2 (1-0)

1-0 Włodyka 25
1-1 Mielniczek 52, karny
1-2 Rebizak 55
Sędziował: Łukasz Strzępek (Rzeszów). Żółte kartki: Włodyka, Skiba - Łamasz. Czerwone: Włodyka - Łamasz. Widzów 300
.
WISŁOK: Bober - Skwierz, Ziobro, Mocek, Skiba (61 Miłoś) - Pałys (76 P. Stachura), Dragan, Górecki, Włodyka - Kruczek (75 Klimek) , Fortuna (69 K. Stachura).
DYNOVIA: Piestrak - Gierula, Łamasz, Chudzikiewicz, Słaby - Hadam, Mnich (46 Bednarz), Szczawiński, Kaniuczak - Rebizak (90 Pantoł), Paściak (46 Mielniczek).

Znowu ambitna postawa beniaminka i niestety, ponownie porażka. Zaczęło sie obiecująco. W 25 minucie w stuacji sam na sam z Piestrakem znalazł się Włodyka. przymierzył  w długi róg i było 1-0. Wyrównał Mielniczek z karnego po faulu na Rebizaku. przez Skibę. Trzy minuty później Rebizak  na pełnej szybkości strzałem w długi róg ustalił wynik. Do remisu mógł doprowadzić Klimek, ale za długo zwlekał ze strzałem w polu karnym, aż w końcu stracił piłkę.