Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > V liga (Dębica)

Start Wola Mielecka - LKS Brzeźnica 4-0 (3-0)

1-0 K. Bierzyński 2
2-0 G. Bierzyński 37
3-0 Muryjas 45
4-0 Pietras 87
Sędziował Krzysztof Lipczyński (Dębica). Żółte kartki: Paprocki, Radoń, Bańka. Widzów 200.
START
: Paprocki (78 Wardzała) - Muryjas, Pancerz, Radoń, Cisło - Siembab (55 Mikrut), Bańka, K. Bierzyński, Trzpis (75 Kowalik) - Cyganowski (65 Pietras), G. Bierzyński.
BRZEŹNICA: Susz - Jaskot, Różak, Porzuczek, S. Fryz (81 Świątek) - Giełbaga (46 M. Fryz), Krzystyniak, Jarosław Kulig, Szajna (60 Jacek Kulig) - Sala (75 Dybowski), Fis.

Marzący o sprawieniu niespodzianki goście już po 120 sekundach musieli zweryfikować swoje plany. Po 37 minutach do strzelca pierwszego gola Krzysztofa Bierzyńskiego dołączył brat Grzegorz, a tuż przed przerwą na 3-0 podwyższył kapitalnym uderzeniem z ponad 25 metrów Muryjas. W II połowie Start miał mnóstwo okazji na kolejne bramki, ale do siatki trafił tylko raz. W 75 minucie Mikrut nie wykorzystał karnego - strzelił lekko, dokładnie tam, gdzie stał bramkarz Brzeźnicy.