Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > V liga (Dębica)

Sokół Kolbuszowa Dolna - Stal II Mielec 3-0 (1-0)

1-0 Serafin 7
2-0 Chmielowiec 54
3-0 Serafin 85
Sędziował Łukasz Pilch (Dębica). Żółte kartki: P. Pik, Jadach - Osmola, Borowski, Krupiński. Widzów 100.

SOKÓŁ: Król - Kulig, P. Pik, Pączek, Wilk - Frankiewicz, Golonka (35 Jadach), Weryński (53 P. Karkut), Szydło - Chmielowiec (70 Kożuchowski), Serafin.
STAL II: Zieliński - Pikuła (77 Zaskalski), Krupiński, Osmola, Marek - Borowski, Parys, Wilk (46 Fryc), Soboń - Radłowski (56 Ciemięga), Ciuła.

Pierwszy kwadrans należał do gospodarzy, którzy przewagę udokumentowali zdobyciem bramki. Potem mecz się wyrównał, a Stal mogła psioczyć na los, bo w 32 minucie Sokoła uratowała poprzeczka.
Początek drugiej połowy taki jak pierwszej - znów aktywniejsi byli piłkarze Sokoła i znów to oni cieszyli się z gola. Miejscowi mogli wygrać wyżej, a Serafin ustrzelić hat-tricka. Już przy stanie 3-0 napastnik gospodarzy zaprzepaścił dwie okazje.