Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > V liga (Dębica)

Chemik Pustków - Kaskada Kamionka 6-0 (1-0)

3-0 Leśniowski 75, karny
4-0 Hamala 84
5-0 Leśniowski 87
6-0 Leśniowski 90
Sędziował Waldemar Czapiga (Mielec). Żółte kartki: Stolarczyk, Wielgus - Rudny. Widzów 150.

CHEMIK: Kochan - Pociask, Tylski, Balasa, Kucharski - Kożuch (46 Wielgus), Stolarczyk (65 Janeczko), Leśniowski, Bełko (81 Cyran) - Wicher (80 Hamala), Czerkies.
KASKADA: Świder - Szalwa, Rudny, W. Borek (55 Perlik), Zięba - M. Borek, Dłużeń, Gniewek, Chmura - Świątek, A. Ochab.

Do przerwy goście jeszcze się trzymali, w drugiej połowie ich aktywność ograniczyła się do wyciągania piłki z
siatki. Zadbał o to głównie Rafał Leśniowski. Z konieczności przesunięty do ataku, strzelił cztery gole. Najładniejszego na 1-0, gdy przelobował bramkarza Kaskady.