Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > V liga (Dębica)

Zryw Dzikowiec - Brzostowianka Brzostek 5-2 (1-0)

5-2 Juszkiewicz 86
Sędziował Łukasz Kisiel (Ropczyce). Żółte kartki: Zalewski - Staniszewski.

ZRYW: Frańczak - Skupiński, Golis, Siębor, Zalewski - Grądzki (80 Klecha), Grabiec, Opaliński (55 Hopek), Mokrzycki - Żur (50 Tęcza), Serafin (65 Reguła).
BRZOSTOWIANKA: Mroczek - Staniszewski (60 M. Krajewski), Potrzeba, Florek, Winiarski - Kurcz, K. Krajewski (55 Czekaj), Grela, Porębski - Stawarz (46 Pezda), Juszkiewicz.

Zryw wygrał trzeci kolejny mecz, a jego trener Andrzej Szczęch odetchnął. - Zasługujemy na miejsca w przedziale 5-10 i mam nadzieję, że niżej już nie spadniemy. Do przerwy mecz był wyrównany, w drugiej połowie zaczęliśmy wykorzystywać sytuacje, stąd efektowne zwycięstwo - relacjonował. Trener trafił ze zmianami - Hopek strzelił dwa gole, Reguła - jednego. - Nasza sytuacja kadrowa wygląda coraz lepiej, zawodnicy wchodzący z ławki bardzo chcą udowodnić, że zasługują na miejsce w wyjściowym składzie - tłumaczy Szczęch.

Zryw do lata 2010 roku swoje mecze rozgrywać będzie w Kolbuszowej Dolnej. W Dzikowcu trwa bowiem remont budynku klubowego i renowacja płyty boiska.