8-1 Kwarta 60
8-2 Wereszczyński 63
8-3 Stawarz 68
9-3 Żabiński 75
Sędziował Jan Pytel (Nowa Sarzyna). Żółte kartki: Tyburczy, Rochecki, Boronowicz, Stachyra - S. Krajewski. Widzów 200.

RANIŻOVIA: Antos (46 Sudoł) - Janowski, Matejko, Wesołowski (46 Bałos), Warzocha - Stachyra, Rochecki, Żabiński, Boronowicz (60 Hajkowicz) - Tyburczy, Kwarta (75 Marczydło).
BRZOSTOWIANKA: Mroczek - S. Krajewski, M. Krajewski, Florek, Wereszczyński - Kurcz, Grela, K. Krajewski, Stawarz - Pezda, Porębski.

Gospodarze odnieśli rekordowo wysokie zwycięstwo, choć mecz rozpoczął się po myśli Brzostowianki. Któż wtedy mógł przypuszczać, że goście stracą 9 goli? Co ciekawe, gdyby piłkarze Raniżovii mieli lepiej ustawione celowniki, skończyłoby się dwucyfrówką. Każda bowiem akcja gospodarzy pachniała bramką. Dorobek poprawili sobie Kwarta (trzy trafienia), Tyburczy i Żabiński (po dwa). Najładniejszy był gol na 3-1 - Kwarta kropnął z kilkunastu metrów i futbolówka ugrzęzła w rogu bramki.