Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > V liga (Dębica)

Lechia Sędziszów Małopolski - Start Wola Mielecka 4-0 (1-0)

3-0 Pazdan 75
4-0 Duduś 80
LECHIA
: Chmiel - Przybek, Ciskał, Zawisza, Branas (77 Rogóż) - Godek (84 Magdoń), Frankiewicz, Potwora, Idzik - Filipek (46 Duduś), Pazdan (87 Śliwa).
START: Paprocki (76 Galary) - Pancerz, Muryjas, Ogorzałek, Kowalik - Cisło, Bierzyński, Bańka, Trzpis (46 Pietras) - Siembab (65 Mikrut), Cyganowski.
Sędziował Krzysztof Lipczyński (Dębica). Żółte kartki: Frankiewicz - Trzpis, Kowalik, Bańka, Cyganowski. Widzów 200.

Okazały wynik nie oznacza, że był to mecz do jednej bramki. - Dopóki Start miał siły, mocno dał się nam we znaki - przyznawał trener Lechii Roman Gruszecki. Do przerwy było tylko 1-0, ponadto goście trafili w poprzeczkę. - W drugiej połowie poprawiliśmy grę w ofensywie i na efekty nie trzeba było długo czekać - chwalił swoich podopiecznych Gruszecki. Najładniejszego gola zdobył głową Idzik po dośrodkowaniu z rogu Frankiewicza.