Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > IV liga (Podkarpacka)

MKS Kańczuga - Partyzant Targowiska 1-4 (1-0)

1-1 Jurczak 56

1-2 Zarzyka 61

1-3 Makoś 76

1-4 Zima 90

Sędziował Michał Ziemba (Rzeszów). Żółte kartki: Groch, Sykała, Gaweł. Widzów 400.

MKS: Groch - Gaweł, Mazur, Sykała, Laska - Lech, Jagieła, Zając (65 Wruszak), Florek - Grzebyk (17 Dobek), Sochacki.

PARTYZANT: Michalak - Sokół, Makoś, M. Ginalski (46 P. Ginalski), Łukaczyński - Gębarowski (75 Zima), Zych, Płonka, W. Biały (46 Jurczak) - Zarzyka, Wierdak (89 Kubal).

W meczu beniaminków, które rewelacyjnie rozpoczęły sezon, górą ekipa z Targowisk. Partyzant odniósł trzecie kolejne zwycięstwo i wespół z Pogonią Leżajsk prowadzi w lidze.

Pierwsza połowa nie zapowiadała nieszczęścia gospodarzy, którzy prowadzili od 32 minuty po strzale niezawodnego ostatnio Marka Florka. Jednak w przerwie przez szatnię gości przeszedł huragan. - Trochę się pokłóciliśmy, bo moi zawodnicy myśleli, że wygrają na stojąco - tłumaczył szkoleniowiec Partyzanta Andrzej Biały. Na drugą połowę wyszedł zatem nie ten zespół Partyzanta. W 56 minucie już było 1-1, po uderzeniu z dystansu Sławomira Jurczaka. Pozostałe gole były kwestią czasu, bo goście dominowali na boisku.

Andrzej Biały do dotychczasowych wyników swojej drużyny podchodzi z dużą rezerwą. - Sezon dopiero się rozpoczął. Najbliższe mecze z Orłem, Pogonią i Polonią odpowiedzą na pytanie, w którym miejscu się znajdujemy - tłumaczy.

Gospodarzy prowadził w niedzielę opiekun bramkarzy Zbigniew Kulig. Trener Andrzej Szymański wyjechał w interesach do Szanghaju.