Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > II liga (wschód)

OKS 1945  Olsztyn - Concordia Piotrków Trybunalski 0-2 (0-1)

0-1 Zaor 4

0-2 Wolan 82

KS 1945 Olsztyn zawiódł swoim kibiców. Zespół Zbigniewa Kieżuna przegrał z broniącą sie przed spadkiem Concordią Piotrków Trybunalski 0:2.

Pierwszą bramkę podopieczni Zbigniewa Kieżuna stracili już w czwartej minucie meczu. Zaorminął dwóch obrońców OKS-u i strzelił po krótkim rogu. Jeszcze w pierwszej połowie Mateusz Różowicz mógł doprowadzić do remisu jednak w dogodnej sytuacji spudłował. Groźnie strzelali na bramkę gości: Paweł Głowacki oraz Daniel Michałowski.

W drugiej połowie OKS 1945 przeważał. Ale to Concordia zdobyła bramkę. Znowu błąd obrońców doprowadził do straty bramki. W 82 minucie Tomasz Wolan wypracował sobie sytuację sam na sam z Danielem Iwanowskim i nie dał szans olsztyńskiemu bramkarzowi. Wczęsniej na 1-1 mógł trafić Andrzej Jaroń. Piłka po jego strzale zatrzymała się na poprzeczce. Concordia wygrała zasłużenie 2-0.