Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > I liga

Łódzki Klub Sportowy - Motor Lublin 5-2 (2-0)

3-1 Mowlik 74 (karny)
4-1 Hajto 76
5-1 Wolański 78
5-2 Białek 85
Sędziował Tomasz Cwalina (Gdańsk). Żółte kartki: Marciszko, Mączyński, Klepczarek - Białek, Wojdyga. Czerwona kartka: Żmuda (Motor).

Prawdziwą ucztę sprezentowali swoim kibicom piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego. Podopieczni Grzegorza Wesołowskiego pokonali na własnym terenie Motor Lublin aż 5-2.

Bramki dla łodzian strzelali w pierwszej połowie Adrian Świątek i Marcin Adamski. Po przerwie kibice długo czekali na gole, ale zobaczyli ich aż pięć. Najpierw kontaktową bramkę przy bierności obrońców gospodarzy zdobył Janusz Białek, ale ŁKS odpowiedział trzema kolejnymi trafieniami w ciągu 4 minut! Najpierw Mariusz Mowlik na gola zamienił rzut karny podyktowany za zagranie ręką na linii bramkowej Przemysława Żmudy. Po chwili strzałem głową Mateusza Oszusta, który jeszcze w pierwszej połowie zastąpił kontuzjowanego Łukasza Gieresza, pokonał Tomasz Hajto, a kolejną bramkę zdobył Janusz Wolański. Goście odpowiedzieli jeszcze w 85. minucie - Białek wykorzystał błąd Adamskiego i pokonał Bogusława Wyparłę.