Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie
Atrakcje na pikniku Czarnych Jasło2010-06-25 19:22:00

Już jutro odbędzie się piknik piłkarski dla kibiców i sympatyków Czarnych Jasło.Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji.


Na początku (godzina 14.00) zaprezentują się drużyny oldbojów Czarnych Jasło, Sandecji Nowy Sącz oraz Wisłoki Dębica. Spotkania systemem "każdy z każdym" trwać będą 30 minut, w dwóch pierwszych potyczkach na boisku zobaczymy gospodarzy sobotniej imprezy. Główne popołudniowe "danie" rozpocznie się o godzinie 17.00, kiedy to obchodzący jubileusz 100-lecia istnienia "Gamrat" Czarni Jasło zmierzą się z występującą na co dzień w rozgrywkach ekstraklasy Polonią Bytom.

Dla kibiców przygotowano szereg ciekawych atrakcji. Pierwsze 500 biletów kryje upominek-niespodziankę, do odbioru pod jednym z rozstawionych namiotów. W sprzedaży dostępne będą również gadżety klubowe takie jak: koszulki, szaliki, mini-koszulki, mini-szaliki, kubki, smycze, skarpety, proporczyki, wlepki, itp. Osoby głodne, nie tylko "sportowych wrażeń i emocji" będą miały możliwość spożyć smaczny posiłek w namiocie gastronomicznym. Dla najmłodszych sympatyków jasielskiego zespołu przygotowano m.in. dmuchany zamek do skakania.

Cena biletu wstępu na piknik to kwota 10 zł (w cenę wliczony jest szalik klubowy). Kibice, którzy nabyli bilety wraz z szalikiem tydzień temu podczas towarzyskiego spotkania z Pogonią Lwów i przyjdą w sobotę na stadion z tym właśnie szalikiem mają okazję nabyć bilet w cenie 5 zł.

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty