Strona główna > Mistrzostwa Świata > Grupa H > Grupa H wiadomości
Hiszpania i Chile w szczęśliwym gronie
25.06.2010 22:20 -

Hiszpania i Chile to ostatnie zespoły, które wywalczyły awans z grup do 1/8 finału piłkarskich mistrzostw świata. Hiszpanie pokonali Chilijczyków, ale i oni - przy remisie Szwajcarii z Hondurasem - przeszli do dalszych gier. Pary 1/8 finału MŚ tworzą: Urugwaj - Korea Płd, USA - Ghana, Holandia - Słowacja, Brazylia - Chile, Argentyna - Meksyk, Paragwaj - Japonia, Hiszpania - Portugalia.

więcej »
Villa poprowadził Hiszpanów do zwycięstwa
21.06.2010 22:27 - ASInfo

W drugim poniedziałkowym meczu grupy H piłkarskich mistrzostw świata Hiszpania pokonała Honduras 2-0. Obie bramki dla "La Furia Roja" strzelił David Villa.

więcej »
Chile lepsze od Szwajcarii
21.06.2010 18:29 - ASInfo

W przedostatnim meczu drugiej kolejki fazy grupowej Chile wygrało ze Szwajcarią 1-0. Trzy punkty swojej drużynie zapewnił Mark Gonzalez w 75. minucie.

więcej »
MŚ 2010 w TV
17.06.2010 20:33 -

XIX Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej rozgrywane są w Republice Południowej Afryki w dniach od 11 czerwca do 11 lipca  2010 roku i są pierwszymi w historii na kontynencie afrykańskim.

więcej »
Sensacyjna porażka Hiszpanii!
16.06.2010 18:55 - ASInfo

Sensacyjnej porażki doznali w pierwszym występie na mundialu mistrzowie Europy. Ta sama reprezentacja Hiszpanii, która parę dni temu rozgromiła Polskę 6-0, dziś przegrała ze Szwajcarią 0-1.  Bohaterem meczu w grupie H, a zarazem katem Hiszpanów został Gelson Fernandez, który w 52 minucie konfrontacji pokonał Ikera Casillasa.

więcej »
Nastrzelony gol dla Chile
16.06.2010 15:38 - ASInfo

W pierwszym meczu grupy H piłkarskich mistrzostw świata reprezentacja Chile pokonała 1-0 Honduras. Bramkę na wagę trzech punktów strzelił w 34. minucie Jean Beausejour.