Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Mistrzostwa Świata > Grupa F > Grupa F wiadomości
MŚ 2010 w TV2010-06-17 20:33:00

XIX Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej rozgrywane są w Republice Południowej Afryki w dniach od 11 czerwca do 11 lipca  2010 roku i są pierwszymi w historii na kontynencie afrykańskim.


Poniżej terminarz i plan transmisji telewizyjnych. TVP na różnych antenach pokaże na żywo wszystkie spotkania.

FAZA GRUPOWA:

Grupa A:
11.06 (Johannesburg - Soccer City): RPA - Meksyk 16:00 TVP2, TVP SPORT, TVP HD
11.06 (Kapsztad): Urugwaj - Francja 20:30 TVP1, TVP SPORT, TVP HD
16.06 (Pretoria): RPA - Urugwaj 20:30 TVP2, TVP SPORT, TVP HD
17.06 (Polokwane): Francja - Meksyk 20:30 TVP2, TVP SPORT, TVP HD
22.06 (Rustenburg): Meksyk - Urugwaj 16:00 TVP SPORT, TVP HD
22.06 (Bloemfontein): Francja - RPA 16:00 TVP2

Grupa B:
12.06 (Johannesburg - Ellis Park): Argentyna - Nigeria 16:00 TVP2, TVP SPORT, TVP HD
12.06 (Port Elizabeth): Korea Południowa - Grecja 13:30 TVP1, TVP SPORT, TVP HD
17.06 (Johannesburg - Soccer City): Argentyna - Korea Płd 16:00 TVP1, TVP SPORT, TVP HD
17.06 (Bloemfontein): Grecja - Nigeria 13:30 TVP2, TVP SPORT, TVP HD
22.06 (Durban): Nigeria - Korea Południowa 20:30 TVP SPORT, TVP HD
22.06 (Polokwane): Grecja - Argentyna 20:30 TVP1, TVP SPORT, TVP HD

Grupa C:
12.06 (Rustenburg): Anglia - USA 20:30 TVP2, TVP SPORT, TVP HD
13.06 (Polokwane): Algieria - Słowenia 13:30 TVP1, TVP SPORT, TVP HD
18.06 (Kapsztad): Anglia - Algieria 20:30 TVP1, TVP SPORT, TVP HD
18.06 (Johannesburg - Ellis Park): Słowenia - USA 16:00 TVP2, TVP SPORT, TVP HD
23.06 (Pretoria): USA - Algieria 16:00 TVP SPORT, TVP HD
23.06 (Port Elizabeth): Słowenia - Anglia 16:00 TVP1, TVP SPORT, TVP HD

Grupa D:
13.06 (Durban): Niemcy - Australia 20:30 TVP1, TVP SPORT, TVP HD
13.06 (Pretoria): Serbia - Ghana 16:00 TVP2, TVP SPORT, TVP HD
18.06 (Port Elizabeth): Niemcy - Serbia 13:30 TVP1, TVP SPORT, TVP HD
19.06 (Rustenburg): Ghana - Australia 16:00 TVP2, TVP SPORT, TVP HD
23.06 (Nelspruit): Australia - Serbia 20:30 TVP SPORT, TVP HD
23.06 (Johannesburg - Soccer City): Ghana - Niemcy 20:30 TVP2, TVP SPORT, TVP HD

Grupa E:

14.06 (Johannesburg - Soccer City): Holandia - Dania 13:30 TVP1, TVP SPORT, TVP HD
14.06 (Bloemfontein): Japonia - Kamerun 16:00 TVP2, TVP SPORT, TVP HD
19.06 (Durban): Holandia - Japonia 13:30 TVP1, TVP SPORT, TVP HD
19.06 (Pretoria): Kamerun - Dania 20:30 TVP2, TVP SPORT, TVP HD
24.06 (Rustenburg): Dania - Japonia 20:30 TVP SPORT, TVP HD
24.06 (Kapsztad): Kamerun - Holandia 20:30 TVP2, TVP SPORT, TVP HD

Grupa F:
14.06 (Kapsztad): Włochy - Paragwaj 20:30 TVP1, TVP SPORT, TVP HD
15.06 (Rustenburg): Nowa Zelandia - Słowacja 13:30 TVP1, TVP SPORT, TVP HD
20.06 (Nelspruit): Włochy - Nowa Zelandia 16:00 TVP2, TVP HD
20.06 (Bloemfontein): Słowacja - Paragwaj 13:30 TVP1, TVP SPORT, TVP HD
24.06 (Polokwane): Paragwaj - Nowa Zelandia 16:00 TVP SPORT, TVP HD
24.06 (Johannesburg - Ellis Park): Słowacja - Włochy 16:00 TVP1, TVP SPORT, TVP HD

Grupa G:
15.06 (Johannesburg - Ellis Park): Brazylia - Korea Płn. 20:30 TVP1, TVP SPORT, TVP HD
15.06 (Port Elizabeth): Wybrzeże Kości Słoniowej - Portugalia 16:00 TVP2, TVP SPORT, TVP HD
20.06 (Johannesburg - Soccer City): Brazylia - Wybrzeże Kości Sł. 20:30 TVP1, TVP SPORT, TVP HD
21.06 (Kapsztad): Portugalia - Korea Północna 13:30 TVP1, TVP SPORT, TVP HD
25.06 (Nelspruit): Korea Północna - Wybrzeże Kości Słoniowej 16:00 TVP SPORT, TVP HD
25.06 (Durban): Portugalia - Brazylia  16:00 TVP2, TVP SPORT, TVP HD

Grupa H:
16.06 (Durban): Hiszpania - Szwajcaria 16:00 TVP2, TVP SPORT, TVP HD
16.06 (Nelspruit): Honduras - Chile 13:30 TVP1, TVP SPORT, TVP HD
21.06 (Johannesburg - Ellis Park): Hiszpania - Honduras 20:30 TVP1, TVP SPORT, TVP HD
21.06 (Port Elizabeth): Chile - Szwajcaria 16:00 TVP2, TVP SPORT, TVP HD
25.06 (Bloemfontein): Szwajcaria - Honduras 20:30 TVP SPORT, TVP HD
25.06 (Pretoria): Chile - Hiszpania 20:30 TVP1, TVP SPORT, TVP HD

FAZA PUCHAROWA:

1/8 finału:
26.06 (Port Elizabeth): 1A - 2B (mecz nr 49)
26.06 (Rustenburg): 1C - 2D (mecz nr 50)
27.06 (Bloemfontein): 1D - 2C (mecz nr 51)
27.06 (Johannesburg - Soccer City): 1B - 2A (mecz nr 52)
28.06 (Durban): 1E - 2F (mecz nr 53)
28.06 (Johannesburg - Ellis Park): 1G - 2H (mecz nr 54)
29.06 (Pretoria): 1F - 2E (mecz nr 55)
29.06 (Kapsztad): 1H - 2G (mecz nr 56)

Ćwierćfinały:

2.07 (Port Elizabeth): zwycięzca meczu 53 - zwycięzca meczu 54 (mecz 57)
2.07 (Johannesburg - Soccer City): zwycięzca meczu 49 - zwycięzca meczu 50 (mecz 58)
3.07 (Kapsztad): zwycięzca meczu 52 - zwycięzca meczu 51 [mecz 59]
3.07 (Johannesburg - Ellis Park): zwycięzca meczu 55 - zwycięzca meczu 56 (mecz 60)

Półfinały:
6.07 (Kapsztad): zwycięzca meczu 58 - zwycięzca meczu 57 (mecz 61)
7.07 (Durban): zwycięzca meczu 59 - zwycięzca meczu 60 (mecz 62)

O 3. miejsce:
10.07 (Port Elizabeth): przegrany meczu 61 - przegrany meczu 62

Finał:
11.07 (Johannesburg - Soccer City): zwycięzca meczu 61 - zwycięzca meczu 62


ms2010.jpg


REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty