Strona główna > Mistrzostwa Świata > Grupa F > Grupa F wiadomości
Paragwaj na remis z Nową Zelandią
24.06.2010 18:13 - ASInfo

Reprezentacja Paragwaju bezbramkowo zremisowała z Nową Zelandią w meczu grupy F piłkarskich mistrzostw świata. Dzięki temu remisowi "Guarani" zapewnili sobie awans do 1/8 finału z pierwszego miejsca. Nowa Zlendia odpadła

więcej »
Znowu wpadka: Włochy z Nową Zelandią na remis
20.06.2010 17:53 - ASInfo

Nowa Zelandia sensacyjnie zremisowała z mistrzami świata Włochami w grupie F Mundialu. Podopieczni Marcello Lippiego, którzy  strzelili wyrównującą bramkę z kontrowersyjnego rzutu karnego, mają teraz na koncie tyle samo punktów, co Nowozelandczycy. Ich bramka też nie była prawidłowa...

więcej »
Paragwaj pokonał słabą Słowację
20.06.2010 15:37 -

W pierwszym niedzielnym meczu grupy F piłkarskich mistrzostw świata Paragwaj pokonał Słowację 2-0. Nasi południowi sąsiedzi z Janem Muchą w bramce  nie mieli wiele do powiedzenia w tym spotkaniu,  pozostają z punktem na koncie.

więcej »
MŚ 2010 w TV
17.06.2010 20:33 -

XIX Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej rozgrywane są w Republice Południowej Afryki w dniach od 11 czerwca do 11 lipca  2010 roku i są pierwszymi w historii na kontynencie afrykańskim.

więcej »
Słowacy stracili zwycięstwo w doliczonym czasie
15.06.2010 15:57 - ASInfo

Piłkarze reprezentacji Słowacji, którzy wyeliminowali biało-czerwonych w eliminacjach mistrzostw świata, tylko zremisowali dziś na mundialu z Nową Zelandią 1-1, tracąc bramkę w ostatniej minucie doliczonego czasu gry.

14.06.2010 22:26 - ASInfo

Zapowiadało się sensacyjnie. Mistrzowie świata Włosi  przegrywali z Paragwajem 0-1 po bramce Antolina Alcaraza. W 63. minucie wyrównał jednak De Rossi i mecz w grupie F skończył się remisem. W przerwie włoską bramkę opuścił Gianluigi Buffon..