Strona główna > Mistrzostwa Świata > Grupa C > Grupa C wiadomości
Anglia gra dalej, szczęście Amerykanów
23.06.2010 17:48 -

Anglia awansowała do 1/8 finału mistrzostw świata w  piłce nożnej w RPA. Zawdzięcza to Jermainowi Defoe, który w 23 min meczu ze Słowenią zdobył jedynego gola w ostatnim jej meczu w grupie C. Słoweńcy odpadają z turnieju, ich kosztem awans wywalczyli Amerykanie, którzy w doliczonym czasie wygrali z Algierią 1-0!

więcej »
Niemoc Anglików i tylko 0-0 z Algierią
18.06.2010 22:28 - ASInfo

W drugim piątkowym meczu grupy C piłkarskich mistrzostw świata reprezentacja Anglii niespodziewanie zremisowała z Algierią 0-0. Po dwóch meczach mistrzostw świata "Synowie Albionu" pozostają zatem bez zwycięstwa.

więcej »
Niewykorzystana szansa Słoweńców
18.06.2010 18:19 - ASInfo

Reprezentacja Słowenii nie wykorzystała wielkiej okazji do zapewnienia sobie awansu do 1/8 finału mistrzostw świata. W drugiej kolejce rozgrywek grupowych jedynie zremisowała z USA 2-2, mimo że do przerwy prowadziła dwoma bramkami.

więcej »
MŚ 2010 w TV
17.06.2010 20:33 -

XIX Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej rozgrywane są w Republice Południowej Afryki w dniach od 11 czerwca do 11 lipca  2010 roku i są pierwszymi w historii na kontynencie afrykańskim.

więcej »
Zwycięstwo Słowenii po błędzie bramkarza
13.06.2010 15:40 - ASInfo

W drugim meczu grupy C piłkarskich mistrzostw świata w Republice Południowej Afryki reprezentacja Słowenii pokonała w niedzielę 1-0 Algierię. Jedyna bramka meczu padła w 79 minucie po spóźnionej i niepewnej interwencji bramkarza.

więcej »
Anglicy nie dali rady Amerykanom
12.06.2010 22:29 - ASInfo

W pierwszym meczu grupy C podczas mistrzostw świata w RPA Anglia zremisowała ze Stanami Zjednoczonymi 1-1. Gwoździa do trumny z napisem "strata punktów z niżej notowanym rywalem" wbił bramkarz Robert Green.

Steven Gerrard: Zdobędziemy siedem punktów