Strona główna > MISTRZOSTWA ŚWIATA - BRAZYLIA 2014
Niemcy pierwsi w półfinale (FOTO: Grzegorz Wajda z Rio de Janeiro)
04.07.2014 20:10 -

Niemcy - Francja 1-0 w pierwszym meczu ćwierćfinałowym piłkarskich mistrzostw świata. Zwycięskiego gola strzelił w 13. minucie obrońca Mats Hummels.

więcej »
Kibice Kolumbii i Urugwaju (FOTO: Grzegorz Wajda z Rio)
04.07.2014 17:08 -
więcej »
Kibice Argentyny i Szwajcarii (FOTO: Grzegorz Wajda z Sao Paulo)
03.07.2014 07:40 -
więcej »
Czerwone Diabły pokonały amerykańską przeszkodę
02.07.2014 06:47 -

Belgia pokonała USA po dogrywce 2-1 i w ćwierćfinale zmierzy się z Argentyną. Mecz miał dwóch bohaterów, a byli nimi Romelu Lukaku, który rozmontował defensywę amerykańską i bramkarz Tim Howard, który ratował wielokrotnie swój zespół przed atakami Czerwonych Diabłów.

więcej »
Argentyna złamała szwajcarski rygiel w 118. minucie (FOTO: Grzegorz Wajda z Sao Paulo)
01.07.2014 20:59 -

Argentyna uniknęła dogrywki, zdobywając w meczu ze Szwajcarią zwycięskiego gola w 118. minucie. Akcję przeprowadził Messi, a wykończył Di Maria. W ćwierćfinale Albicelestes zmierzą się z Belgią lub USA.

więcej »
Ciężki bój Niemców z Algierią
01.07.2014 01:22 -

Niemcy po ciężkiej walce pokonali uduchowioną Algierię, zwyciężając 2-1 dopiero po dogrywce. W ćwierćfinale zmierzą się z Francją.

więcej »
Trójkolorowi w ćwierćfinale
01.07.2014 00:36 -
więcej »
Kostaryka po raz pierwszy w ćwierćfinale
30.06.2014 07:30 -

Kostaryka pokonała Grecję w rzutach karnych i po raz pierwszy w historii osiągnęła ćwierćfinał, w którym zmierzy się z Holandią.

więcej »
Pomarańczowy finisz
29.06.2014 21:23 -

Holandia dopiero w końcówce meczu z Meksykiem przechyliła szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Już w doliczonym czasie Huntelaar strzelił z karnego gola na 2-1.

więcej »
James Rodriguez nowym idolem Kolumbii, Urugwaj za burtą (FOTO: Grzegorz Wajda z Rio)
29.06.2014 06:49 -

23-letni James Rodriguez strzelił dwa gole dla Kolumbii w meczu z Urugwajem. Dzięki zwycięstwu 2-0 Los Cafeteros zmierzą się w ćwierćfinale MŚ z Brazylią.