Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > V liga (Kraków II)

Wiślanie Jaśkowice - Wiślanka Grabie 2-4 (1-3)

1-3 Anioł 35
1-4 Anioł 74
2-4 Rzeszótko 87

Wiślanka gra dobrze w tym sezonie i potwierdziła to pokonując na wyjeździe Wiślan.

Goście byli osłabieni brakiem kilku podstawowych zawodników, ale wygrali zasłużenie, mieli więcej sytuacji bramkowych i okazali się skuteczniejsi. Zespół z Grabia prowadził 2-0, a w 28. minucie powinien był strzelić trzeciego gola. Anioł nie wykorzystał jednak karnego, jego strzał obronił bramkarz miejscowych. Póżniej jednak zawodnik Wiślanki się zrehabilitował i to podwójnie, zdobywając dwie bramki głową.

Najładniejszą bramkę meczu uzyskał Sikora trafiając z 10 metrów z woleja.

Gospodarze stracili 3 gole po stałych fragmentach gry, a kończąc mecz w dziesiątkę (czerwona kartka w 83. minucie) zdołali poprawić swój dorobek bramkowy.