Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > V liga (Kraków I)

Clepardia Kraków - Podgórze Kraków 1-4 (0-4)

0-3 Wojciech Ochałek 28
0-4 Jarosław Chryczyk 45 (karny)
1-4 ??? 58
PODGÓRZE: Guziewicz - Chryczyk, Koza, Seweryn, Hołyś (76 Kierot) - M. Wiater, Gawęda, Knap, Jagła (55 Greń) - Zębala, Ochałek.

Krakowskie Podgórze pokonało na wyjeździe wysoko Clepardię 4-1 i zostało nowym liderem grupy I okręgówki!

Pierwsza połowa była znakomita dla gości, a zwłaszcza 5-minutowy okres kiedy strzelili trzy gole! Dwa zdobył Ochałek (ma już 11 w tym sezonie), a jednego Zębala. Po niespełna dwóch kwadransach było 3-0 dla Podgórza!

W ostatniej minucie I połowy Ochałek został sfaulowany w polu karnym i sędzia wskazał na "wapno". Jedenastkę pewnie wykonał Chryczyk i do przerwy Clepardia była rozbita.

Po przerwie podopieczni trenera Grzegorza Patera trochę za wcześnie pomyśleli, że mecz jest już rozstrzygnięty. Grali gorzej niż w pierwszych 45 minutach, a rywale tymczasem uzyskali bramkę - strzał z ostrego kąta podbił Seweryn i piłka wpadła w "długi" róg. Niebawem Clepardia miała dwie "setki", ale doskonale spisał się bramkarz Podgórza Guziewicz. Później szansę mieli z kolei goście, ale wynik już nie uległ zmianie.