Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Trampkarze starsi > III ekstraliga (Kraków) T
Z piekła do nieba

Zieleńczanka Zielonki - Armatura Kraków 4-3 (1-2)

Gole: Gil 2, Doniec, Siesiowicz - Paweł Filipczyk 2, ???

ZIELEŃCZANKA: Zawiślak - Synowiec, Doniec, Prochal, Kmiecik - Piórkowski, Pochopień, Zębala, Siesiowicz - Gil, Knapik + Ziętara, Pietrzyk, Gąstoł.

Drogę z piekła do nieba przebyli zawodnicy Zieleńczanki. Po pierwszym kwadransie było bowiem 0-2 dla gości, co postawiło drużynę w trudnej sytuacji. Jednak gospodarze z minuty na minutę łapali swój rytm i przed przerwą zdobyli bramkę kontaktową. Pięknym strzałem głową Doniec umieścił futbolówkę w siatce rywali.

Po zmianie stron goście praktycznie nie istnieli, a drużyna z Zielonek konstruowała kolejne akcje ofensywne, co dało dwa ładne trafienia Gila i bramkę po "główce" Siesiowicza.