Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Młodzicy > Małopolska Liga M

0-2 Daniel Nowak

0-3 Grzegorz Chlebda

0-4 Kamil Rokosz

CRACOVIA: Mateusz Burliga, Norbert Leśniak, Jan Klimek, Andrzej Rutkiewicz, Patryk Kieliś, Robert Ożóg, Maksymilian Graniczkowski, Dominik Franczak, Daniel Nowak, Kamil Rokosz, Mateusz Jamrozy, Dawid Żeliszczak, Grzegorz Chlebda, Mateusz Fiałek, Arkadiusz Grzybowski. Trener: Łukasz Szewczyk.

Pasy zapewniły sobie na kolejkę przed zakończeniem rozgrywek tytuł mistrzowski pokonując Tarnovię 4-0. Pierwsza połowa miała wyrównany przebieg, sytuacje bramkowe miały obie ekipy, krakowianie wykorzystali dwie. Po przerwie zdecydowanie lepszą ekipą była Cracovia, która kontrolując przebieg meczu zaaplikowała przeciwnikom jeszcze dwie bramki.

Ostatni mecz Cracovia rozegra 22 czerwca na boisku przy ul. Wielickiej z Sandecją Nowy Sącz. Młodzi zawodnicy zapraszają do kibicowania, a potem do wspólnego świętowania sukcesu jakim zwycięstwo w rozgrywkach MLM.