Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Juniorzy starsi
Udana inauguracja Młodej Wisły2012-08-04 17:34:00

Młoda Wisła bardzo udanie rozpoczęła nowy sezon w Młodej Ekstraklasie. "Biała Gwiazda" w wyjazdowym spotkaniu aż 4-0 ograła Górnika Zabrze. Hat-trick zaliczył Rafał Boguski.

Wisła losy meczu rozstrzygnęła już w pierwszym kwadransie. W 5. minucie zespół na prowadzenie wyprowadził Rafał Boguski. Po dziewięciu minutach trafienie zaliczył jego partner z ataku, Dawid Kamiński. Kolejne bramki padły w okolicy przerwy meczu. Dwa razy trafił Rafał Boguski – raz w 43. minucie, a raz w 52., czym przypieczętował wysoką wygraną.

Górnik Zabrze  –  Wisła Kraków 0-4 (0-3)

0-1 Boguski 5

0-2 Kamiński 14

0-3 Boguski 43

0-4 Boguski 52

GÓRNIK: Kallus  –  Radek, Bartusiak, Holik, Cymański  –  Lebek (61 Tochowicz), A. Wolniewicz, Kucza, Maciaszczyk  –  Gucik (46 Strzalla), Papis.

WISŁA: Kocoń  –  Moskal (74 Oleksa), Lepiarz, Bierzało, Żemło  –  Stolarski (46 Pułka), Downar-Zapolski, Michalski (61 Czapa), Szewczyk  –  Boguski (67 Karłowicz), Kamiński.