Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Juniorzy starsi > Małopolska Liga JS

Hutnik Kraków - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 3-1 (1-0)

2-0 Białkowski
3-0 Serafin
3-1 ??? 90 (karny)

HUTNIK: Jacaszek (88 Stępniowski) - Zdrzyłowski (75 Chlebda), Cyganek, Jaskólski, Cieśla(85 Kawa) - Madej, Białkowski, Serafin - Murzyn, Orłowski (80 Kyrcz), Kłoda.

Hutnicy byli lepszym zespołem i pewnie wygrali. Do przerwy prowadzili 1-0, a gola zdobył głową Madej, po wcześniejszym rozegraniu rzutu rożnego.

Po przerwie podwyższył Białkowski, któremu piłkę zgrał Orłowski. Przy stanie 2-0 goście mieli szansę na kontaktowe trafienie, ale nie wykorzystali karnego. Golkiper nowohucki obronił zarówno strzał, jak i dobitkę. W ostatniej minucie niecieczanie egzekwowali jeszcze jedną jedenastkę, tym razem skutecznie. Było to już jednak przy prowadzeniu Hutnika 3-0, trzeciego gola uzyskał Serafin z dobitki.