Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Juniorzy starsi > Małopolska Liga JS

BKS Bochnia - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2-4 (2-3)

2-2 Kuliszewski
2-3 A. Wrzosek
2-4 Surman
TERMALICA: Sołtys - Wódka, Janeczek, Michalczyk, Cierlik - Ślęczka (85 F. Wróbel), K. Wrzosek, K. Wróbel (74 Krupa), A. Wrzosek (80 Fornal), Surman - Kuliszewski (60 Kogut).

Juniorzy starsi z Niecieczy odnieśli swoje pierwsze wyjazdowe zwycięstwo, pokonując rówieśników z Bochni 4-2.

Początek meczu to świetna sytuacja A. Wrzoska, która nie została zakończona bramką. Parę minut później po dobrej akcji Kuliszewskiego ponownie przed szansą stanął A. Wrzosek i tym razem trafił do siatki.

Gospodarze po utracie bramki zaryzykowali i zaatakowali jeszcze większą ilością zawodników. Na efekty nie było trzeba długo czekać. Po dobrej akcji z prawej strony, napastnik BKS-u dość szczęśliwym strzałem głową wyrównał. Niebawem bochnianie wykorzystali błąd rywali i po kontrze objęli prowadzenie 2-1. Radość zawodników BKS-u nie trwała zbyt długo. Po świetnej akcji Surmana prawą stroną płaskim strzałem piłkę w siatce umieścił Kuliszewski. Po chwili znów Surman wrzucił futbolówkę w pole karne, tym razem z lewej strony, a A. Wrzosek z woleja wpakował ją do bramki. Do przerwy 3-2 na korzyść Niecieczy.

Drugie 45 minut to przewaga zawodników BKS-u, którzy mocno dążyli do wyrównania, jednak defensywa przyjezdnych dobrze reagowała na to co działo się na boisku nie dając sobie już strzelić kolejnej bramki. Wynik meczu na 4-2 dla gości ustalił w końcówce Surman po dośrodkowaniu Fornala z rzutu rożnego.