Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Juniorzy starsi > II liga (Wieliczka) JS
Czarni wygrywają w Gdowie w doliczonym czasie

Gdovia Gdów - Czarni Staniątki 3-4 (3-1)

3-1 Adrian Palonek
3-2 Damian Gaj
3-3 Rafał Batko
3-4 Rafał Batko

Czarni po dramatycznym i emocjonującym meczu pokonali Gdovię w Gdowie 4-3, a bramkę na wagę 3 punktów strzelił w 90+3. minucie Rafał Batko.

Czarni od pierwszych minut byli stroną przeważającą, rozciągali grę na boki, długo utrzymywali się przy piłce, konstruując akcje. Efektem tego była szybko strzelona bramka. Piłka trafiła na skrzydło do dobrze ustawionego Włosińskiego, ten zacentrował, a Jastrzębski uderzył w "krótki" róg. Czarni chcieli pójść za ciosem, lecz kilka chwil później po niezrozumieniu Lepy i Celarego futbolówkę do siatki wpakowała Gdovia. Goście zaczęli popełniać koszmarne błędy w obronie i skutek był taki, że do przerwy prowadzili gospodarze 3-1.

Zespół ze Staniątek uzyskał kontaktowe trafienie w 50. minucie. Pod koniec meczu zmęczona Gdovia próbowała zamurować bramkę, jednak gościom udało się wyrównać. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka szczęśliwie odbiła się od Rafała Batki i wpadła do siatki. Ten sam zawodnik w 90+3. minucie spotkania otrzymał futbolówkę na dwudziestym metrze i długo się nie zastanawiając huknął na bramkę. Strzał był celny, Czarni wygrali 4-3!