Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Juniorzy starsi > II liga (Wieliczka) JS

Batory Wola Batorska - Wilga Golkowice 1-5 (1-3)

1-2 Szymon Stasiak
1-3 Dawid Juszczak (wolny)
1-4 Norbert Suder (karny)
1-5 Dawid Juszczak

Przez cały mecz drużyna z Golkowic rządziła na boisku. Pierwszą bramkę zdobył Artur Bobek. Po ładnej "klepce" z Konradem Wroną minął bramkarza i wpakował piłkę do pustej bramki. Chwilę później gola numer 2 uzyskał Konrad Wrona. Po ładnym podaniu prostopadłym wyszedł sam na sam i uderzył do siatki między nogami bramkarza. Z czasem w szeregi Wilgi wkradło się rozluźnienie, co wykorzystała drużyna z Woli Batorskiej notując kontaktowe trafienie. Odpowiedź gości była bardzo szybka, z rzutu wolnego piękną bramkę strzelił Dawid Juszczak i do przerwy było 3-1 dla golkowiczan.

W II połowie bramkarz Batorego sfaulował w polu karnym Konrada Wronę, a jedenastkę wykorzystał Norbert Suder. Później goście dołożyli piątą bramkę (Dawid Juszczak) i kontrolując grę do końca pewnie zwyciężyli 5-1.