Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Juniorzy starsi > II liga (Kraków B) JS
Borek na razie gromi do zera2012-09-17 11:35:00

Jak na razie juniorzy Borku spisują się bardzo dobrze, po ostatnim zwycięstwie 11-0 nad Gościbią tym razem pokonali 7-0 Lotnika.

Borek Kraków - Lotnik Kryspinów 7-0 (5-0)

7-0 Bruzda 80
BOREK: Pitala (46 Łach) - Piwowarczyk (60 Schenk), Dudzik (46 Kozień), Bułat, Grzelak - Kuraś (70 Łatka), Zając, Bruzda - Tatara, Garycki (65 Kubas).

Spotkanie, choć jednostronne, mogło się podobać, głównie do przerwy, kiedy juniorzy Borku zamknęli gości na swojej połowie, konstruując ładne i przemyślane akcje. Najładniejszy był gol na 3-0. Po kilku podaniach z pierwszej piłki w bocznej strefie, Garycki zagrał wzdłuż bramki, a formalności dopełnił Kuraś.

Druga połowa to festiwal niewykorzystanych sytuacji. Borkowianie, chociaż dalej mieli inicjatywę, zaczęli grać za bardzo indywidualnie, a do tego bardzo nieskutecznie. W efekcie zaaplikowali rywalom tylko dwie bramki w tej części gry.