LKS Orzeł Dębno - Okocimski Brzesko 3-4 (1-3)

3-4 ??? 87
Sędziował p. Migdał (KS Brzesko).
ORZEŁ: Roczniak – Kolawa, Chmielarz (65 Klimek), Gurgul, B. Ogar, Koczwara (83 Bączek), Hamowski, Siemieniec – K. Ogar, Przeklasa, Chrapusta (75 Sowa).
OKOCIMSKI KS: Kania – Stolarz, K. Kołodziej, Baran – K. Kot (50 Paterek), Stąsiek (70 Maciaś), Ryglowski, Świstak (60 Chudoba), Ludwa (90 Grzesik), Gałka (87 Sz. Kołodziej), Kurzywilk (75 Legutko).

Przyjezdni próbowali od samego początku narzucić swój styl gry, lecz ataki kończyły się na linii obrony gospodarzy. Z każdą minutą jednak juniorzy z Brzeska zdobywali coraz większą przewagę, którą udokumentowali w 16. minucie, kiedy świetnym dośrodkowaniem popisał się Gałka, a do bramki trafił Ryglowski. Następne gole goście zdobyli w ekspresowym tempie. Najpierw w 26. minucie Świstak po ponownej asyście Gałki, a po chwili podwyższył kapitan młodych piwoszy Baran po podaniu Świstaka. Gdy wydawało się, iż takim wynikiem zakończy się pierwsza połowa, do głosu doszli gospodarze. Przeklasa w 45. minucie uderzył mocno z 18 metrów, a piłka rykoszetem wpadła pod porzeczkę obok bezradnego w tej sytuacji golkipera z Brzeska.

Po przerwie w pierwszych pięciu minutach przyjezdni mieli 4 „setki”, których nie wykorzystali. Gospodarze zaczęli grać z coraz większym zaangażowaniem. Nie pozwalali na spokojne rozgrywanie piłki przez rywali. Przyniosło to skutek w 58. minucie, gdy wybitą przez obrońców Okocimskiego piłkę przejął Przeklasa i świetnym uderzeniem w „długi" róg ponownie pokonał Seweryna. W poczynania gości wkradło się zdenerwowanie, natomiast miejscowi coraz śmielej poczynali sobie na boisku.

W 85. minucie wprowadzony wcześniej Legutko przejął piłkę w środkowej części boiska, przebojem wpadł w pole karne miejscowych i pewnym uderzeniem zdobył dla Okocimskiego bramkę na 4-2. Orzeł odpowiedział w 87. minucie z wolnego z ok. 25 metrów. Świetnie uderzona piłka wpadła pod poprzeczkę.

Juniorom z Brzeska udało się wygrać kolejny mecz i z kompletem 18 punktów zajmują pierwsze miejsce w rozgrywkach.