11-0 Sz. Kołodzij  90

Sędziował Bant – KS Brzesko.

OKOCIMSKI: Kania – Stolarz, K. Kołodziej, Baran – K. Kot (80 Ryglowki), Stąsiek (80 Duda), Świstak (60 Babraj), Ludwa (85 Paterek), Gałka, Kurzywilk, Rysak (60 Sz. Kołodziej).

RADŁOVIA: Bogula – Mazur, Chmielowski, Cichy – K. Kotasiński, Różański, Pawlik (65 Traczyk), Jackowski, Pitaś (46 Miśtak), Plebanek (46 Kawa), Bojdo.

W sobotę na boisku w Brzesku w ramach 6. kolejki rozgrywek I ligi juniorów starszych Tarnowskiego OZPN spotkały się drużyny lidera rozgrywek OKS i zajmującej ostatnią pozycję Radłovii Radłów. Gospodarze od pierwszej minuty starali się objąć prowadzenie, lecz bardzo ciężko było się przebić przez „zamurowane” pole karne przeciwników.

Worek z bramkami rozwiązał w 20 minucie Stolarz, który popisał się świetną główką po dośrodkowaniu Kurzywilka z rzutu rożnego. Następnie gole zdobywali w 25 minucie Gałka, w 38 Ludwa i w 40 Stąsiek. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza odsłona meczu.

Na drugą połowę zespół gospodarzy wyszedł bez żadnej zmiany, a w szeregach gości pojawił się jeden nowy zawodnik. Po przerwie obraz gry się nie zmienił i nadal stroną przeważającą byli gospodarze. Pierwsza bramka padła już w 47 minucie, a jej autorem był Kurzywilk. Następnie po faulu w polu karnym Radłovii na zawodniku OKS sędzia podyktował jedenastkę. Do karnego podszedł bramkarz z Brzeska - Seweryn, który na raty zdobył 6 bramkę dla swojego zespołu. Młodzi piłkarze OKS nie zwalniali tempa a do siatki trafiali wprowadzeni po przerwie Babraj, gol samobójczy, Gałka, Ryglowski i Sz. Kołodziej. Mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem OKS 11-0

Swojego zadowolenia po meczu nie krył trener miejscowych Sławomir Rydz: - Jestem bardzo zadowolony z gry i wyniku osiągniętego przez moich podopiecznych w dzisiejszym meczu. Kolejna wygrana powoduje, iż od początku sezonu zwyciężyliśmy we wszystkich spotkaniach zdobywając 25, a tracąc zaledwie 2 bramki. Nie popadamy jednak w huraoptymizm i w każdym następnym spotkaniu będziemy się bardzo starać, aby podtrzymać naszą świetną passę w tegorocznych rozrywkach.