Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Juniorzy starsi > I liga (Kraków) JS
Juniorzy Pogoni i Karpat nie boją się zimy2013-03-24 19:58:00

Nie zdążyli zagrać jesienią, zaległość mieli odrobić tej wiosny, a zmierzyli się ze sobą dziś. Niby wiosną, ale w zimowej temperaturze. W meczu krakowskiej I ligi juniorów starszych Pogoń Skotniki przegrała z Karpatami Siepraw 3-5.

Pogoń Skotniki - Karpaty Siepraw 3-5 (1-2)

Gole dla Pogoni: Niepsuj 2, Ślęzak

POGOŃ: Bielatowicz - Sewiło (80 Wiekiera), Reczek, Marchewka, Patuła - Kukla (70 Trybuś), Hwastek - Adamczyk (60 Ślęzak), Twardosz, Dusik - Niepsuj.

Spotkanie odbyło się na sztucznej murawie w Skotnikach. Mecz był dobry, szybki, na początku gospodarze nie wykorzystali dobrych okazji, co umiejętnie wykorzystali rywale zdobywając dwa gole. Skotniczanie odpowiedzieli jedną bramką do przerwy. Druga połowa rozpoczęła się od ataku przyjezdnych i po jednej z kontr Karpaty uzyskały trzeciego gola, następnie miały szansę na podwyższenie wyniku, ale rzut karny obronił bramkarz miejscowych. Ostatecznie po dobrej i zaciętej grze drużyna Arkadiusza Serafina wywiozła 3 punkty ze Skotnik.

a, p

Relacja:

oskfpogon.futbolowo.pl

Na boisku 3-5, po weryfikacji 3-0 dla Pogoni.

W drużynie Karpat wystąpili nieuprawnieni zawodnicy: Damian Żołnierczyk, Przemysław Siatka i Konrad Hoerner.