Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Juniorzy młodsi > I liga (Kraków) JM

Prądniczanka Kraków - LKS Mogilany 0-7 (0-2)

0-5 Kamil Łysek
0-6 samob.
0-7 Kamil Łysek
MOGILANY: Flak, Szymski, Najder, Kiebuła, Włudyka - Oramus, Mus (39 Piskorz), Szczurek, Syrek - Łysek, Prusak.

Juniorzy Mogilan w zaległym meczu 2. kolejki rozgromili Prądniczankę na jej boisku. W I połowie goście zdobyli dwa gole. Najpierw Oramus uderzył celnie zza szesnastki, a następnie Prusak przelobował bramkarza, który wyszedł z bramki, by przeciąć mu długie podanie.

Po przerwie rozwiązał się worek z bramkami. Pierwsze dwie uzyskał Prusak. Najpierw - po podaniu Szymskiego - strzelił z prawej strony pola karnego, a później na 25. metrze przyjął piłkę na klatkę piersiową, po czym efektownym lobem trafił do siatki nad wysuniętym do przodu bramkarzem. Na 5-0 podwyższył Łysek, który po podaniu Szymskiego znalazł się oko w oko z golkiperem Prądniczanki i go... przelobował (to już trzeci gol w tym meczu uzyskany w taki sposób). Szósta bramka to zasługa obrońcy gospodarzy, który trafił samobójczym strzałem w samo "okienko", a kropkę nad "i" postawił Łysek.