Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > IV liga (Nowy Sącz-Tarnów)
W meczu rezerw Cracovii i Sandecji lepsi goście2013-02-09 20:36:00

W sobotę na sztucznej murawie obiektu przy ul. Wielickiej IV-ligowa rezerwa Cracovii zagrała w towarzyskiej potyczce z także IV-ligową (Nowy Sącz-Tarnów) rezerwą Sandecji. Dla "Pasów" było to drugie kontrolne spotkanie. Przed tygodniem podopieczni Stanisława Owcy wysoko wygrali z Sokołem Przytkowice 5-0, dzisiaj ulegli rywalom 2-4.

Początek był udany dla krakowian, bowiem już w pierwszych minutach ładną akcję wykończył uderzeniem w dłuższy róg Kimura. Do przerwy mecz mógł się podobać, a obie drużyny wysoko atakowały przeciwnika. Po zmianie stron na boisku pojawiło się sporo zmienników, stąd obraz gry uległ zmianie, a sądeczanie zaskoczyli skutecznością.

Cracovia II - Sandecja II Nowy Sącz 2-4 (1-1)

Bramki dla Cracovii: Kimura, Szczepański