Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > III liga (Kraków-Kielce)

Beskid Andrychów - Juventa Starachowice 1-0 (0-0)

1-0 Przemysław Knapik 90
BESKID: Kudłacik - Tarabuła, Kliber, Zając, Galos - Kowalczyk, Jurczak, Kaczmarczyk, Chowaniec - Knapik, Moskała (80 Adamus).

JUVENTA: Wesołowski - Korona, Styczyński, Gębura, Senderowski, Płusa, Kwiecień, Czarnecki, Fabjański (85 Piórkowski), Tobiszewski, Anduła (68 Stawiarski).

W pierwszym meczu nowego sezonu Beskid pokonał Juventę 1-0. Tuż przed końcem z wolnego z 35. metra zacentrował w pole karne Krzysztof Jurczak, a przed bramką znalazł się najlepiej Przemysław Knapik, który umieścił piłkę w siatce.

Wcześniej okazji do otwarcia wyniku nie brakowało, bo obie ekipy zagrały bardzo ofensywnie. W I połowie Michał Kliber główkował słupek. Po przerwie w słupek trafił także Knapik. Goście kilka razy stawali oko w oko z Markiem Kudłacikiem, ale albo nie trafiali w bramkę, albo fenomenalnym refleksem popisywał się doświadczony golkiper Beskidu.