Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > I liga

Kolejarz Stróże - Dolcan Ząbki 2-3 (0-0)

0-2 Grzegorz Piesio 77
1-2 Maciej Kowalczyk 80, karny
1-3 Grzegorz Piesio 81
2-3 Maciej Kowalczyk 90+2, karny

Sędziował Marcin Szrek (Kielce). Żółte kartki: Bocian, Nitkiewicz, Szufryn - Hirsz, Jakubik. Czerwona kartka - Szufryn (70, 2. żółta).
KOLEJARZ: Zarychta - Cichy, Markowski, Szufryn, Nitkiewicz, Pietrzak (62 Kurowski), Adamek (76 Pieczara), Bocian, Stefanik, Wolański (69 Giesa), Kowalczyk.
DOLCAN: Leszczyński - Cichocki, Grzelak, Klepczarek (9 Hirsz), Osoliński, Bazler, Piesio (85 Dybiec), Świerblewski, Zjawiński, Piątkowski, Jakubik (62 Wiśniewski).

Wszystko co ważne w futbolu wydarzyło się w Stróżach w ostatnich 30 minutach meczu. Padło wtedy aż 5 bramek, a mecz zakończył się kolejnym zwycięstwem Dolcana, rewelacji wiosny w I lidze. Z pojedynku snajperów Macieja Kowalczyka i Mateusza Piątkowskiego zwycięsko wyszedł napastnik Kolejarza, ale jego dwa gole nie wystarczyły gospodarzom choćby do zdobycia punktu. Okrasą spotkania było pierwsze trafienie Rafała Grzelaka - z ponad 30 metrów z boku boiska posłał piłkę w samo okienko.

Gospodarze, którzy od 70 minuty, grali w dziesiątkę, ambitnie gonili rywali do ostatniej chwili - z 0-2 na 1-2, potem z 1-3 na 2-3. Więcej nie zdążyli zdziałać...