Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > C klasa (Myślenice)

Staw II Polanka - Gościbia II Sułkowice 3-6 (1-5)

1-5 ???
2-5 ???
3-5 ???
3-6 Krzysztof Stokłosa

Druga drużyna Gościbi rozpoczęła sezon w klasie C od wyjazdowego zwycięstwa nad Stawem II Polanka.

Pierwsza połowa toczyła się pod dyktando gości, którzy zostali na ten mecz wzmocnieni trzema zawodnikami z kadry pierwszego zespołu. Pierwszą, historyczną bramkę dla sułkowickich rezerw strzelił Wiesław Światłoń, który wykorzystał sytuację sam na sam. Kolejne gole dla Gościbi padały w podobny sposób. Prowadząc 5-0 przyjezdni lekko odpuścili, co spowodowało, że Staw strzelił "bramkę do szatni". Gospodarze uwierzyli, że mogą poprawić wynik w tak się stało. W drugiej połowie zaraz na początku strzelili dwa gole po stałych fragmentach i zrobiło się nerwowo w ekipie gości, którzy nie mogli złapać odpowiedniego dla siebie rytmu. Spokój zaprowadził niezawodny w tym meczu napastnik Gościbi Krzysztof Stokłosa, kompletując hat-trick.

26 sierpnia w Sułkowicach o godz. 17 Gościbia II rozegra swój drugi mecz w sezonie. Przeciwnikiem będzie lider Sokół Borzęta.