Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > C klasa (Kraków II)

Tęcza II Piekary - Górzanka Nawojowa Góra 1-5 (1-4)

1-2 samob.
1-3 Daniel Gęślicki (karny)
1-4 Daniel Gęślicki
1-5 Krystian Derejko

Górzanka lepiej gra na wyjazdach, co potwierdziła w Piekarach, wygrywając z rezerwą Tęczy 5-1.

Wynik otworzyli gospodarze, po bardzo ładnym strzale Klaga z wolnego. Górzanka odpowiedziała szybko golem Filipa Masłowskiego, a objęła prowadzenie po trafieniu samobójczym. Później piłkarze z Nawojowej Góry podwyższyli z karnego podyktowanego za faul bramkarza na Danielu Gęślickim. Jedenastkę wykonał sam poszkodowany. Kolejna bramka dla gości padła po ładnej akcji. Po wyprowadzeniu piłki z obrony nastąpiła szybka wymiana podań Masłowskiego z Kisielakiem, ten drugi dośrodkował w pole karne, gdzie uderzył Kłosowski. Futbolówka prześlizgnęła się golkiperowi po rękach i z metra dobił ją Gęślicki. Do przerwy 1-4.

W II połowie tempo "siadło". Tęcza próbowała kilkoma strzałami zmienić wynik, ale na posterunku był Bała. Rezultat ustalił Derejko, który po centrze z rzutu wolnego wyskoczył najwyżej do piłki i umieścił ją w siatce. Górzanka miała jeszcze kilka okazji, ale zabrakło skuteczności.