Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > C klasa (Kraków I)

Ekler Baranówka - Galicja II Raciborowice 2-2 (1-2)

1-1 ???
1-2 Kordian Pawlik
2-2 ???
GALICJA II: Marcin Kawa, Kamil Skoczylas, Wojciech Micygała, Damian Ligas, Grzegorz Maro(46 Jarosław Ozdoba), Kordian Pawlik, Piotr Dulian, Kamil Ratoń, Mateusz Mic, Michał Mazanek, Krzysztof Musiał.

Galicja II przerwała niechlubną serię. To pierwszy punkt rezerwy z Raciborowic od trzeciej kolejki ligowej, w której pokonała rezerwę Czarnych Grzegorzowice 2-1.

W meczu z Eklerem Baranówka goście mieli mnóstwo wybornych okazji do zdobycia większej ilości bramek, jednak przez rażącą nieskuteczność tylko zremisowali 2-2. Galicja II w drugiej połowie nie wykorzystała rzutu karnego, bramkarz gospodarzy obronił strzał.