Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > B klasa (Kraków III)
Cztery gole Marka Sekuły

Powiśle Ochodza - Strzelcy/Korona Kraków 7-2 (1-1)

Gole dla Powiśla: Marek Sekuła 4, Sławomir Sekuła 2, Dawid Piskorz

POWIŚLE: Lempart - Pospuła, Grzebinoga, Ł. Sekuła (75 Kotula) - Cerek, Urban, K. Piszczek (70 Dybek), Ł. Piszczek, Kozera(60 S. Sekuła) - Piskorz, M. Sekuła (80 Płonka).

Początek meczu to zachowawcza gra obu drużyn. Prowadzenie objęli goście. Po wrzutce z prawej strony niepewnie interweniował Lempart i po strzale głową z bliskiej odległości piłka znalazła się w siatce. Powiśle wyrównało 5 minut później za sprawą Marka Sekuły, który przelobował bramkarza gości strzałem z około 25 m. W I połowie obie ekipy miały jeszcze okazje, ale wynik się nie zmienił.

Druga połowa zaczęła się fatalnie dla gości, czerwoną kartkę zobaczył obrońca Strzelców, który wyprostowaną nogą zaatakował kolano M. Sekuły. Gospodarze objęli prowadzenie po celnym uderzeniu Sławomira Sekuły z niemal połowy boiska. Na 3-1 strzelił Dawid Piskorz po podaniu M. Sekuły. Kolejnego gola zdobył Marek Sekuła, który z bliska wpakował piłkę do bramki. Na 5-2 trafił znów Marek Sekuła, który kolejny raz przelobował golkipera. Szóstą bramkę zdobył Sławomir Sekuła który bardzo ładnym wolejem zamknął na długim słupku dośrodkowanie M. Sekuły. Ostatniego gola, a zarazem swego czwartego w tym spotkaniu, uzyskał Marek Sekuła, płaskim strzałem zza pola karnego lokując futbolówkę w siatce.