Legion Bydlin - Prądnik Sułoszowa 6-2 (4-1)

6-1 Straszak 67
6-2 Krzysztof Skołucki 70
LEGION: Wiśniewski (46 Sojka) - Wdowik (60 Straszak), Kulawik, Karol Osowski, Kalarus - Żelazny, Dudzic, Pandel, Demarczyk - Kozieł, Krzysztof Osowski.
PRĄDNIK: Górka - Tarasin, Pasternak, Piotr Kaganiec (46 Chmist), Krzysztof Kaganiec, Chmiest - Marszałek, Skołucki, Żurada, Orczyk - Staszel.

Po 17 minutach było już 3-0 dla Legionu. Zaczął Krzysztof Osowski uderzeniem z narożnika pola karnego. Po chwili pomogli goście - po dośrodkowaniu z wolnego obrońca Prądnika zanotował samobójcze trafienie. Za moment po raz wtóry bramkę zdobył Krzysztof Osowski. Oddał lekki strzał zza szesnastki, bramkarz z Sułoszowej popełnił błąd i piłka wtoczyła się do siatki. Niebawem podwyższył Demarczyk wykorzystując sytuację "sam na sam".

Niedługo przed przerwą pierwszego gola uzyskali goście - w zamieszaniu podbramkowym.

Na początku II połowy Krzysztof Osowski skompletował hat-trick. Po podaniu Dudzica znalazł się oko w oko z bramkarzem i nie zmarnował szansy. Gola nr 6 dla Legionu zaliczył Straszak, soczystym strzałem w zamieszaniu. Prądnik zdołał trafić jeszcze raz i mecz zakończył się wysokim zwycięstwem zespołu z Budlina 6-2.