Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > A klasa (Kraków I)

Orzeł Iwanowice - Juvenia Prandocin 1-2 (0-2)

0-2 Mariusz Włodarczyk 34
1-2 Piotr Srebnicki 79

Sędziował Wiktor Dąbrowski. Widzów 50. Mecz w Biskupicach.
ORZEŁ: Kmita - Lepiarczyk, M. Żurowicz, Sieniawski, Kaleta (M. Ulman) - Ptak (D. Ulman), Wojsa (Ł. Żurowicz), Gudz, Świerk - Wrzodek, Hermaniuk.

Drużyna Orła Iwanowice przegrała na własnym boisku z Juvenią Prandocin 1-2 w pierwszej kolejce swojego debiutanckiego sezonu w A klasie. Była to pierwsza ligowa porażka Orła w Biskupicach od blisko piętnastu miesięcy (!), ostatnio gospodarze przegrali 28 maja 2011 roku, 0-2 z Galicją Raciborowice.

Orzeł łatwo stracił w I połowie dwie bramki. Sam też miał kilka okazji, ale niektórym zawodnikom brakło zimnej krwi. Druga połowa była dużo lepsza w wykonaniu miejscowych, przyniosła im kontaktowego gola. Zdobył go Srebnicki, który wykończył akcję płaskim strzałem w "długi" róg. Cofnięta do defensywy drużyna z Prandocina dowiozła wynik do końca spotkania i to ona cieszyła się z pierwszych punktów w sezonie 2012/13.