Strona główna > Piłka nożna > Ligi zagraniczne > Serie A
Włochy: Zadyszka AC Milan
19.03.2011 23:47 -

Piłkarze AC Milan dostali zadyszki. Przed tygodniem sensacyjnie zremisowali na własnym boisku z Bari 1-1, a dzisiaj ulegli na wyjeździe Palermo 0-1. W tej sytuacji przewaga Milanu nad drugim w tabeli Interem zmalała do zaledwie dwóch punktów.

więcej »
Włochy: Sensacyjny remis lidera z Mediolanu
13.03.2011 16:12 -

W pierwszym niedzielnym meczu 29. kolejki włoskiej Serie A doszło do sensacyjnego rozstrzygnięcia, a przyczynił się do tego polski piłkarz!

więcej »
Włochy: Juventus dalej traci punkty
12.03.2011 22:41 -

Drużyna turyńskiego Juventusu po trzech kolejnych porażkach zremisowała w wyjazdowym meczu z beniaminkiem z Ceseny 2-2.

więcej »
Sampdoria Genua ma nowego szkoleniowca
07.03.2011 15:11 -

55-letni Alberto Cavasin został dzisiaj trenerem Sampdorii Genua - poinformowała "La Gazzetta dello Sport". Podpisał kontrakt do końca tego sezonu, a zastąpił Domenico Di Carlo.

więcej »
Włochy: Siedem goli w Mediolanie
05.03.2011 22:51 -

W niedzielę Fiorentina pewnie wygrała z Catanią 3-0, a już po 24 minutach dwa trafienia Mutu załatwiły sprawę. W zespole "Fiołkowych" cały mecz rozegrał Artur Boruc. U gości zabrakło pauzującego za czerwona kartkę Błażeja Augustyna.

więcej »
W Palermo zmiana szkoleniowca
01.03.2011 08:17 -

Po niedzielnej porażce 0-7 z Udinese Calcio było pewne, że z pracą pożegna się szkoleniowiec Palermo - Delio Rossi.

więcej »
WŁOCHY: Milan bliżej scudetto
28.02.2011 23:10 -

W meczu "na szczycie" włoskiej Serie A lider AC Milan pokonali trzeci zespół w tabeli - Napoli. Spotkanie oglądało ponad 77 tys. widzów.

więcej »
Włochy: Czerwona kartka dla Augustyna
27.02.2011 17:34 -

W 27. kolejce włoskiej Serie A padł w niedzielę zaskakujący rezultat. Mało kto spodziewał się, że w meczu drużyn z górnej połówki tabeli Udinese może wygrać na wyjeździe aż 7-0!

więcej »
Włochy: Roma wygrywa w dokończonym meczu
23.02.2011 21:11 -

30 stycznia br. spotkanie 22. kolejki Serie A pomiędzy Bologną i AS Roma trwało niewiele dłużej niż kwadrans. Zostało przerwane w 17 minucie z powodu obfitych opadów śniegu i dzisiaj dokończone.

więcej »
Włochy: Artur Boruc z czystym kontem
20.02.2011 17:29 -

W niedzielne popołudnie Fiorentina z Arturem Borucem w bramce zremisowała bezbramkowo z Sampdorią Genua. Polski golkiper nie miał dużo pracy, ale warto podkreślić interwencję z ostatnich minut pierwszej połowy, kiedy wybił zmierzającą w "okienko" piłkę po strzale Reto Zieglera.