Strona główna > Piłka nożna > Liga Mistrzów
Superpuchar Europy dla Bayernu (FOTO)
01.09.2013 18:19 -

Piłkarze Bayernu Monachium zdobyli Superpuchar Europy wygrywając w piątek w Pradze z Chelsea Londyn w rzutach karnych 5-4. Po 120 minutach był remis 2-2.

Fotoreportaż Grzegorza Wajdy

więcej »
Legia nie zagra w Lidze Mistrzów
27.08.2013 22:38 -

Legia Warszawa nie zagra w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Podopieczni Jana Urbana zremisowali rewanżowy mecz rundy play-off eliminacji LM ze Steauą Bukareszt 2-2, co przy remisie 1-1 w pierwszym meczu dało awans Rumunom.

więcej »
Europejskie puchary: Legia i Śląsk poznały rywali
09.08.2013 13:58 -

W czwartej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów Legia Warszawa zmierzy się ze Steauą Bukareszt. Pierwszy mecz odbędzie się w stolicy Rumunii 20 lub 21 sierpnia.

więcej »
Eliminacje LM: Legia zrobiła pierwszy krok
17.07.2013 23:07 -

Legia Warszawa pokonała walijski zespół The New Saints 3-1 (0-1) i jest blisko awansu do III rundy eliminacyjnej do Ligi Mistrzów. Po pierwszej połowie meczu można było być skonsternowanym, mistrzowie Polki przegrywali 0-1...

więcej »
Polskie zespoły poznały rywali w europejskich pucharach
24.06.2013 19:04 -

Polskie zespoły poznały rywali w europejskich pucharach. Walijski New Saints FC będzie rywalem Legii w II rundzie eliminacyjnej do Ligi Mistrzów.

więcej »
Bayern Monachium wygrał Ligę Mistrzów! Wspaniała walka Borussii
25.05.2013 22:57 -

Bayern Monachium wygrał piłkarską Ligę Mistrzów. W pięknym meczu finałowym, rozegranym na stadionie Wembley, pokonał Borussię Dortmund 2-1. Już się wydawało, że w Londynie dojdzie do dogrywki,  gdy w 89 minucie zwycięską bramkę dla faworytów zdobył Arjen Robben.

więcej »
Liga Mistrzów: Niemiecki finał na Wembley
01.05.2013 00:34 -

Tegoroczne trofeum Ligi Mistrzów przypadnie drużynie z Niemiec. W finale, który rozegrany zostanie 25 maja na Wembley zagrają Borussia Dortmund i Bayern Monachium.

więcej »
Liga Mistrzów: Bayern upokorzył Barcę
24.04.2013 06:58 -

Mistrz Niemiec - Bayern Monachium - może się szykować na finał Ligi Mistrzów w Londynie. We wtorkowy wieczór Bawarczycy wygrali z Barceloną aż 4-0 i rewanż na Camp Nou wydaje się formalnością.

więcej »
LM: Cud w Dortmundzie, dwa gole w doliczonym czasie dały awans Borussii
09.04.2013 22:45 -

We wtorkowy wieczór odbyły się dwa rewanżowe, ćwierćfinałowe mecze Ligi Mistrzów. W Dortmundzie Borussia przegrywała 1-2 z Malagą i dopiero dwa gole w doliczonym czasie gry dały drużynie niemieckiej awans do półfinałów.

więcej »
Borussia bliżej awansu
03.04.2013 23:15 -

W środowych meczach ćwierćfinałowych Ligi Mistrzów Real Madryt pokonał Galatasaray, a Malaga zremisowała z Borussią Dortmund. W zespole mistrza Niemiec grali Lewandowski i Piszczek, zabrakło kontuzjowanego Błaszczykowskiego.