Strona główna > Koszykówka > I liga kobiet
Korona zwycięża po dramatycznym meczu
29.03.2011 21:43 -

W dramatycznym meczu drugiej fazy grupy C 1. ligi Centralnej koszykarek Korona Kraków pokonała MKS Konin. To była pierwsze spotkanie 8. serii gier, pozostałe odbędą się w środę.

więcej »
Koszykarki Korony Kraków pokonały Siemaszkę
05.02.2011 20:19 -

Koszykarki Korony Kraków w 18. kolejce I ligi kobiet, gr. B pewnie pokonały Domeny.PL Siemaszka 85-69. Jednak przez trzy kwarty mecz był bardzo wyrównany.

więcej »
Międzynarodowo pod koszem w Rzeszowie
30.08.2010 13:11 -

Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezesa ZŚ AZS w Rzeszowie odbędzie się w najbliższy weekend. W hali sportowej ROSiR przy ul. Pułaskiego 13 rywalizować będą Korona Kraków, Domeny.pl Siemaszka Piekary, BK PU Bemaco Preśov (słowacka ekstraklasa) i AZS OPTeam Res-Drob Rzeszów.

więcej »
Akademiczki bliżej szóstego miejsca
25.04.2010 09:59 - MS

Koszykarki AZS Rzeszów po zwycięstwie nad MKS Konin przybliżyły się do szóstej lokaty w tabeli I ligi. Świetnie zagrała Czerwonka, która odnotowała aż 15 asyst.

więcej »
Akademiczki lepsze od uczennic
28.03.2010 20:34 - MS

AZS Rzeszów - SMS Łomianki 63-58 w meczu I ligi koszykarek. W pierwszej kwarcie akademiczki udzieliły srogiej lekcji mniej doświadczonym rywalkom, a potem spokojnie kontrolowały przebieg wydarzeń.

więcej »
Sędziowie nie lubią akademiczek
24.03.2010 21:18 - Marek Styka

Koszykarki Żyrardowianki lepsze od AZS Rzeszów. Jednak po meczu gospodarze przepraszali drużynę gości za fatalną pracę arbitrów.

więcej »
Akademiczki nie wzięły rewanżu
20.03.2010 22:11 - Marek Styka

Widzew od lat marzy o awansie w szeregi ekstraklasy, ale do tej pory pozostawał w cieniu lokalnego rywala ŁKS-u. W Rzeszowie łodzianki pokazały na czym polega skuteczna gra w ataku i  ta wygrana znacznie przybliża drużynę gości do wymarzonego celu.

więcej »
Akademiczki gromią, słynny Bułgar załamuje ręce
13.03.2010 21:19 - Marek Styka

Po dłuższej przerwie koszykarki AZS Rzeszów nareszcie zagrały w optymalnym składzie i rozbiły KS Piaseczno. Wytrawny szkoleniowiec przyjezdnych Teodor Mołłow rozkładał ręce, widząc nieporadność swojej drużyny.

więcej »
Sędziowie się nie popisali, AZS przegrywa.
07.03.2010 20:02 -

Zwycięstwo koszykarki z Konina w sporej mierze zawdzięczają arbitrom tego spotkania. Po zmianie stron seryjnie odgwizdywali faule rzeszowiankom, nie dopatrując się ich w ekipie gospodyń. To nie pierwszy tego typu przypadek na parkietach pierwszej ligi. Czyżby  na koszykarskie parkiety wkroczyły jeszcze nie tak dawne metody stosowane  w naszym rodzimym futbolu?

więcej »
Gra 29 sezon i ciągle imponuje formą!
27.02.2010 20:48 - Marek Styka

Koszykarki AZS Rzeszów nie zagrały w swoim optymalnym składzie (kontuzje Pauliny Miszczuk, Karoliny Hogendorf i Karoliny Łodygowskiej), ale i tak nie miały najmniejszego problemu z odniesieniem rekordowego zwycięstwa nad VBW Gdynia. Na parkiecie pojawiła się legenda akademiczek Małgorzata Borys-Duś.