Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Kiosk
Prezes Witkowski: Wrócimy do Ekstraklasy!2018-05-25 09:10:00

- Odczuwamy wszyscy złość, ale nie mamy dylematów. Gramy dalej o ekstraklasę - zapowiada w rozmowie z Radiem Kraków Kzysztof Witkowski, prezes firmy Bruk-Bet, właściciel klubu piłkarskiego z Niecieczy.


Krzysztof Witkowski przypomina, że Nieciecza nie jest klubem trzyletnim. "Ta historia od C-klasy do ekstraklasy zajęła nam kilka lat. To niewątpliwie jest ogromny sukces. Media, niektórzy dziennikarze pomijali ten element. Nie można rozpatrywać tak wąsko wydarzeń sportowych. To wszystko co jest wokół, jest również bardzo istotne. Mamy potencjał, osiągnięcia i chcemy tę drogę kontynuować" - mówi. 


Właściciel Termaliki przyznaje w rozmowie z Radiem Kraków, że niektórzy piłkarze zawiedli. Chociaż nie chce jeszcze podawać szczegółów zmian, to zapowiada, że będzie próbował postawić na ludzi młodych, ambitnych, ale również na ekstraklasowych wyjadaczy. Krzysztof Witkowski dodaje, że tych młodych zawodników będzie szukał przede wszystkim w Polsce. "Tacy zawodnicy są" - podkreśla. 


Jedno jest pewne, drużynę ma nadal prowadzić Jacek Zieliński. "Będzie miał przedłużony kontrakt. To nie jest tak jak media donoszą, że dochodzi tutaj do częstych zmian trenerów. One wynikały z określonych uwarunkowań, które mieliśmy. Wysoko oceniamy pracę trenera Jacka Zielińskiego" - przyznaje w rozmowie z Radiem Kraków Witkowski.


Właściciel Bruk-Betu Termaliki dementuje też pogłoski o tym, że miałby się zaangażować w sponsoring Stali Mielec. 

 

Źródło: Radio Kraków. Więcej na: www.radiokrakow.pl


termalica.brukbet.com
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty